Czy chłopacy czytają książki?

Nie tak łatwo kupić prezenty dla chłopaka na swieta – kliknij. Tym bardziej, jeżeli ktoś jest dopiero na początku swojego związku. Nie do końca zna się swoje przyzwyczajenia. No ale cóż, człowiek stworzony jest do tego, aby radzić sobie z różnymi przeszkodami, jakie będą stawać na jego drodze. Tym bardziej, że w sklepach można znaleźć naprawdę ciekawe inspiracje na podarunek. Zresztą, nie tylko jeżeli chodzi o święta, ale także i inne, uroczyste okazje. Wśród nich królują książki o tematyce, która na pewno facetom (niezależnie od wieku) przypadnie do gustu.

Wiatrołomny

Robert Małecki zaprasza do czytania swojej najnowszej serii. Oto część pierwsza, która wyraźnie pokazuje, że w tym przypadku będzie się miało do czynienia z ogromną dawką emocji. Każdy przestępca będzie miał okazje do tego, aby przekonać się, że nie ma czegoś takiego jak zbrodnia, która ujdzie na sucho. O to zadbają już osoby, jakie na co dzień zostają zatrudnione w bydgoskim Archiwum X. Ich zadaniem jest wyjaśnienie zagadek z przeszłości, które nie znalazły żadnego sensownego wyjaśnienia. Na pierwszy rzut – Filip Witenberg. Mały chłopiec, który został porwany mając zaledwie dwa miesiące. Co się z nim stało? Po kilkunastu latach nikt nadal nie zna odpowiedzi. Czy tym razem będzie okazja do wyjaśnienia tej sprawy?

Zły pasterz

Michał Wierzba zaprasza do tego, aby sprawdzić, czy da się wyjaśnić nie tylko tajemniczą zagadkę kryminalną, ale także czy uda się zwalczyć głównemu bohaterowi demony przeszłości. Tą osobą jest Jan Bogucki, który w drodze do rodzinnego domu, postanawia odwiedzić młodszą siostrę, jaka właśnie kończy praktyki archeologiczne. Na miejscu bohater dowiaduje się, że siostra i jej kolega zniknęli w tajemniczych okolicznościach. Mówi się, że może to być powiązane z ich niezwykłym odkryciem. Czy aby na pewno? Janek nie zamierza tego tak pozostawić i poszukuje zaginionej siostry gdzie się da. Wsparciem dla niego staje się nieoczekiwanie emerytowany policjant Horst Miller, dla którego ta sprawa ma wymiar osobisty.

About the Author

You may also like these